KADRA

KADRA

Instruktor Andrzej Bajer

Witajcie! Nazywam się Andrzej Bajer. Od 2008 roku jestem instruktorem nauki jazdy.

Dzień, w którym zacząłem tę pracę jest dniem, kiedy wreszcie odnalazłem profesję gdzie spełniam się i daje mi ona ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy. Prowadząc samochód, doznałem w swoim życiu, wiele wspaniałych, ale też przykrych chwil. Te dobre, to była radocha z każdego pokonanego kilometra i zbieranie pozytywnych doświadczeń. Te gorsze, to gdy jako młody kierowca, robiłem wiele głupot, które miały mniej pozytywne skutki, ale dały mi one również zebrać cenne praktyki.
Od momentu, w którym poświęciłem się instruktażowi nauki jazdy, postawiłem na jego rozwój, zdając sobie sprawę, że nauka w tej dziedzinie tak naprawdę nie ma końca.
W roku 2016 zdobyłem uprawnienia instruktora Doskonalenia Techniki Jazdy. W tym okresie zacząłem również stawiać pierwsze kroki w amatorskich rajdach samochodowych w nowo powstałym Automobilklubie Jurajskim. Poznałem tam świetnych ludzi, dzięki którym mogę nadal rozwijać swoje umiejętności w zakresie doskonalenia techniki jazdy.
Ruch drogowy z biegiem lat i doświadczeń również stał się dla mnie bardziej czytelny. Nauka jazdy wiąże się z dużą ilością stresu, ale jestem przekonany, że dodając do niej swoje zaangażowanie instruktora jak i kursanta, może sprawić to wiele satysfakcji. Stres to czysta adrenalina, którą można wykorzystać w dobry sposób, przekładając na skupienie , szybkie myślenie , skracanie czasu reakcji co przyczynia się do podejmowania samodzielnych i przemyślanych decyzji.
Zapraszam do mojej szkoły wszystkich tych, którzy chcą nie tylko zdobyć przysłowiowy plastik, al także pojąć zasady, jakimi kieruje się “miejska dżungla”.
Niepisane zasady, które wychodzą poza kodeks ruchu drogowego. Zrozumieć emocje jakimi kierują się ludzie prowadzący wszelkie pojazdy na drogach i poczuć się swobodnie w tym miejscu, nie mając wrażenia, że jest się najniższym ogniwem “łańcucha pokarmowego ”ruchu ulicznego.
KADRA
Specjalistka ds. administracyjnych, organizacji i obsługi biura.

Joanna Serejuk

Ukończyłam Krakowską Akademię F. Modrzewskiego oraz Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie, na Wydziale Prawa i Administracji. Doświadczenie zdobyte na różnych stanowiskach, pozwoliło mi nauczyć się, iż komunikacja międzyludzka jest niezwykle ważnym elementem funkcjonowania każdej firmy, co umożliwia zbudowanie solidnej i ugruntowanej marki.
Moim celem jest dbałość o dobry wizerunek pozytywnych relacji pomiędzy Firmą -Szkoła Jazdy „BAJER” a jej klientem, czyli Kursantem, ale również w obrębie samej firmy.
Uważam, iż relacja pracodawca- pracownik jest kluczem do sukcesu, jaki osiąga się poza jej obrębem. W Szkole Jazdy „BAJER” jestem koordynatorką biura i organizatorką. Pełnię funkcję opiekuna, jeśli chodzi o ofertę zajęć doskonalenia jazdy. Pasją od jakiegoś czasu są rajdy samochodowe. Zdanie egzaminu i zdobycie licencji Sędziego Sportu Samochodowego, pozwala mi na uczestnictwo w tego typu przedsięwzięciach organizowanych na terenie całej Polski i nabywanie nowego doświadczenia w branży motoryzacyjnej. Jestem również członkiem Automobilklubu, w który działam czynnie. W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań związanych z kursem prawa jazdy, czy lekcji doszkalających, zapraszam do kontaktu.